Volné pracovní místo  Nákupčí (NJ)

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Sledovat náklady, zásobování, kvalitu a dodání zboží
Jednat s dodavateli a firmami o smluvních a cenových podmínkách (v NJ)
Rozvíjet a koordinovat systém nákupní strategie
Spravovat nové projekty
Podílet se na rozvoji oddělení nákupu
Pracovat v systému SAP
Komunikovat s ostatními oddělení a kolegy

Požadujeme

Máte již zkušenost z oblasti nákupu /zákaznického servisu a k tomu aktivní němčinu (min. B2)? Rozšiřujeme tým nákupčích v moderní firmě na Třebíčsku. Výhodou znalost dalšího jazyka, SAPu. Zaškolení na Třebíčsku, pravidelný home office, 13.plat, sick days, 25 dní dovči a další bonusy! Vhodné i pro absolventy!

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zajímavou pozici v mezinárodním týmu zahraničního koncernu
Zaškolení 1-2 týdny v Třebíči
Atraktivní ohodnocení + 13.plat
Home office až 4 dny v týdnu
Flexibilní pracovní doba
Odměny při pracovních a životních výročích
Šanci vzdělávat se a profesně růst
Multisport karta
25 dní dovči
3 dny sick days
Stravování za pusu
Jazykové vzdělávání
Firemní akce
Parkování ve firmě zajištěno
Místo výkonu práce: region Třebíč /Brno

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

LÁKÁ VÁS TATO NABÍDKA S HOME OFFICEM? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A POVÍME SI DETAILY!